o nas

Nasza historia ma swój początek w wieloletniej tradycji, jak i pasji, którą kultywowały i zaszczepiły w nas minione pokolenia. SZYM-SPORT to profesjonalna wypożyczalnia kajaków, działająca od kilkunastu lat na terenie Krościenka nad Dunajcem.

Pomysł, aby formalnie powołać ją do istnienia, narodził się ze spontanicznej decyzji, która wynikała jednak z faktu, że Pieniny i związane z nimi życie codzienne, w tym tradycja udostępniania kajaków dla turystów, to doskonale znane nam zajęcie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Doświadczenie, wiedza i zamiłowanie do spływów kajakowych sprawiły, że obecnie specjalizujemy się w wypożyczaniu kajaków dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych, marzących o samodzielnym spływie przełomem Dunajca.

W naszej wypożyczalni znajdziecie Państwo sprzęt najwyższej jakości, będący gwarancją komfortu i bezpieczeństwa. Profesjonalne kajaki pneumatyczne pozwalają każdemu, niezależnie od stopnia doświadczenia kajakarskiego, czerpać radość z aktywnego wypoczynku oraz podziwiać widoki pienińskie z perspektywy przełomu.

Różnorodna i kompleksowo przygotowana oferta oraz odpowiednio przeszkolona, dbająca o bezpieczeństwo naszych gości wyspecjalizowana kadra, która służy wsparciem i wiedzą, sprawiają, że przełomem Dunajca mogą płynąć zarówno osoby, które nigdy wcześniej nie płynęły kajakiem, jak również te bardziej doświadczone.

Czy to przypadek, że spływ przełomem Dunajca, to jeden z ulubionych sposobów na podziwianie niepowtarzalnych i majestatycznych Pienin?

Ta niecodzienna atrakcja zachwyca zarówno poszukiwaczy aktywnego wypoczynku, jak i miłośników przyrody, którzy podczas spływu meandrami raz rwącej, a raz spokojnej rzeki, mogą podziwiać bujną i dziką naturę, a dodatkowo zachwycać oczy malowniczym widokiem gór.Pozbawiony statyczności nurt, fale lekko kołyszące kajakiem i niecodzienne otoczenie, od którego — jak twierdzą odwiedzający nas goście — tak trudno oderwać oczy, to gwarancja niezapomnianych emocji, których rocznie doświadcza około 250 tysięcy zadowolonych turystów. Czy masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, że warto zanurzyć się w tę niezwykłą przygodę, której wspomnienie pozostanie w pamięci na całe życie lub sprawi, że zachwyt, którego doświadczysz, przerodzi się w trwałą i niezmienną miłość do niepowtarzalnych Pienin?

Od lat doskonalimy swoją ofertę, a punktem wyjścia, jest dla nas zadowolenie i przede wszystkim bezpieczeństwo odwiedzających nas gości.Nasza praca to nasz pasja, dzięki czemu nigdy nie odpuszczamy i wciąż ulepszamy proponowane Wam rozwiązania, którymi z przyjemnością się z Wami dzielimy. Rozwiązania i oferta powstaje w oparciu o to, co dla nas najcenniejszy, czyli Wasze indywidualne oczekiwania.

Stawiamy na pełen profesjonalizm i kompleksowość, co od lat umożliwia nam organizowanie spływów, po których widzimy zachwyt na Waszych twarzach, a on jest dla nas najlepszą i bezcenną recenzją zarówno naszej pracy, jak i zaangażowania, które w nią wkładamy.

tysięcy zadowolonych